– Proszę mieszkańców o udział w wyborach 7 kwietnia, które zaważą o przyszłości miasta – zachęca prezydent Maciej Glamowski. – Nasz program to szansa na rozwój Grudziądza

KWW Sojusz Obywatelski Grudziądz M. Glamowski podsumował kampanię wyborczą. – W tych wyborach grudziądzanie zdecydują, jaka będzie przyszłość naszego miasta, które zasługuje na wyższą rangę. Może być liczącym się ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym, akademickim – przekonuje prezydent Maciej Glamowski.

– W tysiącach rozmów i spotkań mówiliśmy o programie rozwoju miasta. O strategicznych inwestycjach jak rozbudowa trasy średnicowej po mniejsze, jak budowa dróg osiedlowych, kanalizacji deszczowej, placów zabaw. Przedstawiliśmy plany dla każdego osiedla. Planujemy utworzyć rady dzielnic. Może się nam wszystkim lepiej żyć. Szanowni Państwo, idźcie w niedzielę do urn, by wybrać jak najlepiej – zachęca do głosowania prezydent Grudziądza Maciej Glamowski.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

– Proszę mieszkańców o udział w wyborach 7 kwietnia, które zaważą o przyszłości miasta – zachęca prezydent Maciej Glamowski. – Nasz program to szansa na rozwój Grudziądza

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu