Robert Malinowski z wielkim poparciem wybrany został do sejmiku wojewódzkiego. Także Michał Czepek zdobył dużo głosów. Obaj będą radnymi drugą kadencję

W wyborach do Sejmiku Samorządowego Województwa Kujawsko-Pomorskiego głosami mieszkańców radnymi zostali panowie: Robert Malinowski (z Wałdowa Szlacheckiego w gminie Grudziądz) – 12 078 głosów i Michał Czepek z Grudziądza – 8 778 głosów.

Robert Malinowski i Michał Czepek (z prawej) będą radnymi sejmiku już drugą kadencję.

Robert Malinowski – były prezydent Grudziądza, trener l.a., człowiek sportu wciąż jest doceniany przez elektorat. Podobnie Michał Czepek, dyrektor Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Grudziądzu. Obaj radnymi sejmiku będą już drugą kadencję.  Okręg obejmuje miasto Grudziądz oraz powiaty: grudziądzki, brodnicki, golubsko-dobrzyński, rypiński, wąbrzeski.

Do sejmiku weszli także: Józef Ramlau (PiS) – 16 925 głosów, Marcel Kałużny (PiS) – 8 522 głosów i Paweł Zgórzyński (Trzecia Droga) – 7 508 głosów.

Najwięcej radnych wprowadziła do Rady Miejskiej w Grudziądzu Koalicja Obywatelska.

10 radnych wybranych z list Koalicji Obywatelskiej: Piotr Jezierski, Jakub Kopkowski, Paweł Napolski, Krzysztof Misiewicz, Edyta Ogonowska, Mateusz Cieślakiewicz, Tomasz Smolarek, Krzysztof Pokora, Mariusz Żebrowski, Ewelina Dąbrowska.  

Komitet Wyborczy KO w Grudziądzu zdobył 43,48 procent głosów wyborach samorządowych.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Robert Malinowski z Wałdowa Szlacheckiego.
Michał Czepek z Grudziądza.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Robert Malinowski z wielkim poparciem wybrany został do sejmiku wojewódzkiego. Także Michał Czepek zdobył dużo głosów. Obaj będą radnymi drugą kadencję

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu