Spotkanie prezydenta z mieszkańcami na Strzemięcinie przełożone z 14 marca na 18 kwietnia! We wtorek nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

Zaplanowane na 14 marca otwarte spotkanie prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego z mieszkańcami przełożone zostało na wtorek, 18 kwietnia o godz. 18.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących na  Strzemięcinie. Dlatego, że we wtorek, 14 marca odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej.

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kowarowski na wniosek prezydenta Macieja Glamowskiego zwołał na 14 marca sesję nadzwyczajną, w trakcie której marszałek województwa kujawsko-pomorskiego zaprezentuje założenia Programu Funduszy Europejskich na lata 2021-2027 oraz inwestycje, jakie samorząd województwa zamierza w ramach tych środków realizować w Grudziądzu.

Władze Grudziądza przedstawią na sesji projekty zgłoszone w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Grudziądza współfinansowanych z Funduszy Europejskich dla Kujaw i Pomorza  2021-2027. Omówią też projekty zrealizowane i realizowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2014-2020.

Początek obrad w Ratuszu 14 marca o godz. 16.00. Transmitowane będą w Internecie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.  

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Spotkanie prezydenta z mieszkańcami na Strzemięcinie przełożone z 14 marca na 18 kwietnia! We wtorek nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu