Ten Klub Seniora powstał niedawno ale już ostro działa na osiedlu Tarpno w Grudziądzu! Dziś był festyn integracyjny

Dopiero się zorganizowali, zawiązali Klub Seniora i od razu, szybko rozkręcają działalność.

Chętnych do realizowania się w Klubie Seniora było na Tarpnie wielu. Seniorzy na tym osiedlu mają wsparcie dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 18, gdzie znaleźli miejsce do realizacji swoich pomysłów. Zorganizowali już pierwsze akcje i zgłaszają ciekawe inicjatywy. Mieszkańcy w jesieni wieku ożywili północną część Grudziądza i na pewno dzięki nim będzie jeszcze wiele imprez. Mają pomysły, energię i chęć do działania.

Dziś w Szkole Podstawowej nr 18 im. Bohaterów Westerplatte przy ul. Dąbrówki w Grudziądzu zorganizowali festyn integracyjny. Wszyscy znakomicie się bawili i wspólnie spędzili miło czas.

Z zaproszenia na festyn w „osiemnastce” skorzystali Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza i poseł RP Tomasz Szymański.  

– To budujące, że w tej części miasta zawiązał się kolejny w Grudziądzu Klub Seniora i już w pierwszych tygodniach wykazał się aktywnością – komentuje prezydent Maciej Glamowski. – Dziękuję Stowarzyszeniu Przyjazny Grudziądz za koordynowanie działań na rzecz naszych seniorów i wspieranie ich działalności.

Przed szkolnym budynkiem był poczęstunek, można było coś zjeść i wypić wodę mineralną.  

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ten Klub Seniora powstał niedawno ale już ostro działa na osiedlu Tarpno w Grudziądzu! Dziś był festyn integracyjny

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu