Uwaga, piesi! Na ulicy Toruńskiej będzie betonowane torowisko tramwajowe – we wtorek i czwartek. Mogą być problemy z przejściem tą ulicą (zdjęcia)

Dziś od rana (wtorek, 23 sierpnia) i w czwartek (25 sierpnia) na ul. Toruńskiej będzie prowadzone betonowanie torowiska tramwajowego. Czasowo może być utrudniony lub wstrzymany ruch pieszych.  

Betonowanie torowiska tramwajowego prowadzone jest od ul. Kwiatowej w kierunku al. 23 Stycznia.
Betonowanie torowiska tramwajowego na ul. Toruńskiej u zbiegu z ul. Kwiatową.

We wtorek i czwartek od godz. 8.00 zaplanowane jest betonowanie torowiska tramwajowego w ciągu ul. Toruńskiej. Betonowanie będzie wykonywane z ul. Toruńskiej przed skrzyżowaniem z ul. Kwiatową.

Zarząd Dróg Miejskich wyjaśnia, że ze względu na rozmiar pompy wystąpią utrudnienia w ruchu pieszych po obu stronach ulicy Toruńskiej. Wykonawca dołoży wszelkich starań, aby ruch pieszych pozostał utrzymany, ale ten może być jednak czasowo utrudniony lub wstrzymany. Szacowany czas pracy to 5 godzin.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Nawierzchnia ul. Toruńskiej do skrzyżowania z Kwiatową jest wykonana i piesi chodzą tu bez problemu. Betonowanie torowiska będzie prowadzone od ul. Kwiatowej w kierunku al. 23 Stycznia.
Tak wygląda torowisko do zabetonowania na ul. Toruńskiej.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Uwaga, piesi! Na ulicy Toruńskiej będzie betonowane torowisko tramwajowe – we wtorek i czwartek. Mogą być problemy z przejściem tą ulicą (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu