Więcej autobusów na linii numer 3 w Grudziądzu! Już od 1 marca przybędzie czternaście kursów. Warto interweniować

W imieniu mieszkańców osiedla Owczarki o zwiększenie liczby kursów „trójki” zawalczył Jakub Kopkowski. Miejski Zakład Komunikacji w Grudziądzu uwzględnił dodatkowe autobusy na tej trasie.

– Prośbę skierowałem, w imieniu mieszkańców osiedla Owczarki, do prezydenta Grudziądza. Otrzymałem odpowiedź, że od 1 marca zostanie włączonych do rozkładu jazdy 14 dodatkowych kursów autobusów linii numer 3! – informuje Jakub Kopkowski. –  Serdecznie dziękuję panu prezydentowi Maciejowi Glamowskiemu i Wydziałowi Komunikacji Miejskiej za rozwiązanie tego problemu i uwzględnienie komunikacyjnych potrzeb mieszkańców tej części miasta.

Jeszcze jeden problem zgłosili mieszkańcy Jakubowi Kopkowskiemu: ustawienie wiaty na przystanku przy ul. Paderewskiego, na wysokości ul. Sosnowej. – Przez lata sytuacja się zmieniła, przybyło budynków i mieszkańców, a przystanek jak za dawnych lat, gdy tu było prawie pusto… – argumentują mieszkańcy. Jakub Kopkowski obiecał, że i w tej sprawie postara się pomóc.

TEKST I FOT. (marz)

Jakub Kopkowski (na pierwszym planie) zgłaszał swoje postulaty odnośnie komunikacji miejskiej także na spotkaniu w marinie.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Więcej autobusów na linii numer 3 w Grudziądzu! Już od 1 marca przybędzie czternaście kursów. Warto interweniować

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu