Zamkowa jak Czarodziejska Góra. Grudziądzanie liczą, że widowisk w tym miejscu będzie więcej (wideo, zdjęcia)

Bardzo podobała się mieszkańcom impreza na Górze Zamkowej – z efektami świetlnymi oraz teatrem tańca UV i pokazami laserowymi. Miejsce to zmieniło się w prawdziwą „Czarodziejską Górę”: na trawnikach „wylądowały” świetlne kule, wśród gałęzi drzew migały smugi kolorowych świateł, można było sobie zrobić zdjęcie z oryginalnymi postaciami, a pokaz światła i ognia przyciągnął tłum ludzi. Na pewno była to impreza udana, pozostały wspomnienia, zdjęcia i filmiki nagrane na Górze Zamkowej. Mieszkańcy mają nadzieję, że podobnych imprez będzie w tym miejscu więcej.

FOT. i WIDEO MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zamkowa jak Czarodziejska Góra. Grudziądzanie liczą, że widowisk w tym miejscu będzie więcej (wideo, zdjęcia)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu