10 lat za kratkami grozi złodziejowi, którego ujęli policjanci z Grudziądza. Mężczyzna był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu

Policjanci kryminalni zatrzymali w poniedziałek mieszkańca Grudziądza podejrzewanego o kradzieże z włamaniem, które miały miejsce na początku tego roku. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat za kratkami.
W poniedziałek 18 stycznia kryminalni na jednej z grudziądzkich ulic zatrzymali 32-letniego mieszkańca Grudziądza, podejrzewanego o kradzieże z włamaniem do których doszło na terenie miasta na początku tego roku. 
Po zatrzymaniu mężczyzna został przewieziony do jednostki policji, gdzie następnie trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany mężczyzna jest dobrze znany grudziądzkim stróżom prawa. Wcześniej był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu.
We wtorek śledczy 32-latkowi przedstawili dwa zarzuty. Pierwszy z nich dotyczył kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów na terenie miasta. Zdarzenie to miało miejsce w nocy z 31.12.20/01.01.21. Drugi zaś kradzieży z włamaniem do przychodni. Tego włamania dokonał z 6.01/07.01.2021 roku. Podejrzany złożył wyjaśnienia w obu sprawach. Teraz czeka go rozprawa sądowa. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

10 lat za kratkami grozi złodziejowi, którego ujęli policjanci z Grudziądza. Mężczyzna był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu