61-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego nie dostosowując prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na pobocze drogi uderzając w przydrożne drzewo


Intensywne opady śniegu, śliska nawierzchnia, a co się z tym wiąże niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, to główna przyczyna wczorajszych zdarzeń drogowych. Na szczęście obyło się bez ofiar. W jednym przypadku mężczyzna z lekkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Niedostosowanie prędkości do warunków ruchu to główna przyczyna wczorajszych zdarzeń drogowych. Nagłe załamanie się pogody spowodowane intensywnymi opadami śniegu, a co za ty idzie zalegającym błotem pośniegowym znacznie utrudniało wczorajszą jazdę na drogach powiatu grudziądzkiego. Funkcjonariusze mieli „pełne ręce roboty”. Tylko w czasie wczorajszego dnia odnotowali 1 wypadek i 9 kolizji drogowych. Dwa z nich wyglądały naprawdę groźnie.

W miejscowości Białobłoty gmina Świecie nad Osą doszło do zdarzenia drogowego. Funkcjonariusze którzy przybyli na miejsce ustalili, że 61-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego poruszając się toyotą corollą drogą W 543 w kierunku Jabłonowa Pomorskiego nie dostosowując prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na pobocze drogi uderzając w przydrożne drzewo.
Z obrażeniami ciała niezagrażającymi życiu został przetransportowany do szpitala.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

61-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego nie dostosowując prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na pobocze drogi uderzając w przydrożne drzewo

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu