76-letni kierowca doprowadził wczoraj do zderzenia z tramwajem. Sprawca został ukarany mandatem karnym

76-letni kierujący osobowym renault, doprowadził wczoraj do zderzenia z tramwajem. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Sprawca został ukarany mandatem karnym.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj tuż po godzinie 18:00 na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3-go Maja i Południowej.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że 76-letni kierujący osobowym renault poruszał się ulicą Konstytucji 3-go Maja i skręcając w prawo w ulicę Południową nie zauważył nadjeżdżającego z jego lewej strony tramwaju, w wyniku czego doprowadził do zderzenia się pojazdów.
Na szczęście nikt z kierujących oraz pasażerów nie odniósł obrażeń ciała. Na miejscu pracowały również zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Skrzyżowanie było zablokowane przez kilkadziesiąt minut. Nie kursowały również tramwaje.
Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym na sprawcę mundurowi nałożyli mandat oraz punkty karne.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

76-letni kierowca doprowadził wczoraj do zderzenia z tramwajem. Sprawca został ukarany mandatem karnym

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu