Były łzy, rozstania, było nerwowo w Grudziądzu w „Kuchennych Rewolucjach” Magdy Gessler w Restauracji „Pod Kamienicą”. Wszystko zmieniło się, również nazwa na „Podjadaj Przyjemnie”

To były nerwowe Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler w grudziądzkiej Restauracji „Pod Kamienicą” przy ul. Legionów. Przez kilka ekipa lokalu pod czujnym okiem znanej restauratorki przechodziła metamorfozę.
Nie było łatwo, nie zabrakło nerwowych sytuacji – spotkały się dwa silne charakterki. Restauracja zmieniła nawet samą nazwę na „Podjadaj zmacznie, czy ta zmiana i wiele innych wyszły temu miejscu na dobre? Sami sprawdźcie.

Odcinek miał już premierową emisję na antenie TVNu. Tych co odcinka nie oglądali zapraszamy na „Kuchenne Rewolucje” Magdy Gesler do player.pl

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Były łzy, rozstania, było nerwowo w Grudziądzu w „Kuchennych Rewolucjach” Magdy Gessler w Restauracji „Pod Kamienicą”. Wszystko zmieniło się, również nazwa na „Podjadaj Przyjemnie”

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu