Co nowego robimy dla mieszkańców Grudziądza

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski zaprezentował bogate plany inwestycyjne Miasta. Na najbliższej sesji Rady Miejskiej wprowadzane będą zmiany w uchwale budżetowej.
Zmiany będą konieczne, by móc zrealizować szereg inwestycji, mających posłużyć mieszkańcom naszego miasta.
– Są to zmiany przełomowe – podkreśla Maciej Glamowski, Prezydent Grudziądza. – Wprowadzamy bardzo dużo projektów inwestycyjnych. Część z nich to inwestycje duże o strategicznym znaczeniu, ale spora część dotyczy także inwestycji mniejszych, jednak bardzo ważnych z punktu widzenia mieszkańców.
Chodzi tu między innymi o remonty dróg osiedlowych, które wpisują się w tę strategię. Ale nie tylko. Dodatkowe środki w budżecie mają znaleźć się także w obszarach dróg o charakterze strategicznym, modernizacji chodników, jak również na polach edukacji, miejsc rekreacji czy zabytków, a więc miejsc związanych z budowaniem naszej tożsamości.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Co nowego robimy dla mieszkańców Grudziądza

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu