Cyrk Zalewski wystąpi w Grudziądzu. Po raz pierwszy od wybuchu pandemii

Po 8 miesięcznej przerwie Cyrk Zalewski wraca na trasę ze swoim najnowszym programem! W Grudziądzu wystąpi już 7 i 8 czerwca. Przed mieszkańcami miasta 2 spektakle, podczas których widzowie zobaczą: mrożące krew w żyłach motory w kuli śmierci, niesamowity pokaz wielkiej iluzji, „żelaznego” strong mana, czy znany ze słynnego Cirque du Soleil numer gimnastyczny na bungee! Najmłodsi widzowie mogą liczyć na bliskie spotkanie ze swoimi bohaterami: Shimmer i Shine, Spidermanem i najprawdziwszym dinozaurem… 
Najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce powraca do polskich miast i miasteczek z wyjątkowym show zaadresowanym dla widzów od 3 do 103 lat. 

W poniedziałek i wtorek (7 i 8 czerwca) odbędą się w Grudziądzu dwa blisko dwugodzinne spektakle. Program przedstawienia został skonstruowany tak, aby świetne bawiły się nim trzy pokolenia widzów: dzieci, rodzice i dziadkowie. 
– Tęskniliśmy za naszymi widzami. Biorąc pod uwagę naszą dotychczasową aktywność, 8 miesięcy przerwy to bardzo długi czas. Nie zmarnowaliśmy go  – nowa perspektywa spojrzenia na naszą sztukę, godziny prób, wiele przygotowań – wszystko po to, aby znów bawić i zachwycać goszczących pod naszym namiotem Polaków. Dziękujemy, że wciąż jesteście z nami – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu  Cyrku Zalewski. 
Jak zapewnia, spektakl zachwyci nawet najbardziej wymagających widzów. Cyrkowi akrobaci i sztukmistrze udowodnią w nim, że ograniczenia ludzkiego ciała nie istnieją, a iluzjonistyczne pokazy zatrą granicę między magią a rzeczywistością…. Widzów podczas całego spektaklu będzie zabawiał – znany z polskich i międzynarodowych aren, nagradzany na prestiżowych festiwalach cyrkowych – klaun RiCO. 
Blisko dwugodzinne show to niewiarygodne numery, akrobacje na granicy ludzkich możliwości, mrożące krew w żyłach pokazy i najprawdziwsza magia. 
Pod namiotem Cyrku Zalewski wystąpią artyści z Łotwy, Polski, Ukrainy, Chile, Argentyny, Brazylii. Zalewscy od wielu lat bardzo mocno wspierają także młode pokolenie polskich artystów cyrkowych, w tym roku pod kopułą swojego namiotu ponownie będą prezentować artystów – absolwentów Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. 
Kiedy: 7 czerwca (poniedziałek) , godz. 17.00, 8 czerwca (wtorek), godz. 17.00.Gdzie: Błonia nad Wisłą, Grudziądz
W programie:
Duża iluzja – Kamil ZalewskiPokaz hula hop pod kopułą cyrku – Ernita – ŁotwaStrongman – Denis Ilchenko – Ukraina (NOWOŚĆ)Gimnastyka na Bungee (NOWOŚĆ) (absolwenci Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku) 3 osobyClown RiCO – PolskaKula Śmierci – Alison Riders – Brazylia, Argentyna, ChileŻonglerka nogami – Dominika Krystel – Polska – (absolwentka Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)Gimnastyka na sztrabatach – Maciej Najmowicz – Polska (absolwent Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)Ekwilibrystyka na krzesłach – Maciej Sokołowski – Polska(absolwent Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)Napowietrzny pokaz gimnastyki na koleNapowietrzny pokaz gimnastyki na siatce w duecie Jagoda Stanasiuk i Monika Kamińska (absolwentki Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku), a także goście specjalni, ulubieńcy najmłodszych:
Dinozaur
Shimmer i Shine
Minecraft
Spiderman.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Cyrk Zalewski wystąpi w Grudziądzu. Po raz pierwszy od wybuchu pandemii

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu