Drzwi otwarte w Centrum Edukacji Ekologicznej

Wiosna to czas, kiedy możemy obserwować zmiany zachodzące nie tylko w świecie roślin, ale również wśród zwierząt. Daniele znajdujące się na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu są na etapie zmiany sukni, czyli okrywy włosowej, z zimowej na letnią. Już w najbliższą sobotę można je odwiedzić.. Już w najbliższą sobotę można je odwiedzić.
Drzwi otwarte CEE odbędą się 12 czerwca w godzinach 10.00-14.00 pod hasłem Grudziądzkie daniele w czterech porach roku. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Mieszkańcy naszego miasta będą mieli okazję lepiej poznać daniele, które zamieszkują na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej. Obecnie w ogrodzonych kwaterach znajdują się 4 daniele. Leśniczy opowie o zmianie okrywy włosiowej tych zwierząt. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się także czym dana zwierzyna się żywi oraz co może stanowić dla niej zagrożenie.
Dla uczestników zaplanowano warsztaty ekologiczne, podczas których wykonane zostaną hotele dla owadów. Zaplanowano również konkursy z nagrodami i plener malarski dla najmłodszych.  Wszyscy chętni będą mogli zwiedzić sale edukacyjne Centrum. Uczestnicy wrócą do domu z sadzonkami kwiatów.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Drzwi otwarte w Centrum Edukacji Ekologicznej

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu