Groźnie wyglądające zdarzenie drogowe w Białochowie. Kierujący i pasażer zostali przetransportowani do szpitali

W niedzielę doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący i pasażer zostali przetransportowani do szpitali. Śledczy wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia.
W niedzielę (30.05.2021) przed godziną 12:00 policjanci zostali zaalarmowani o wypadku drogowym do którego doszło w miejscowości Białochowo gmina Rogóźno na drodze krajowej numer 55.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że 31-letni grudziądzanin i jego 34-letni pasażer poruszali się oplem astrą. Podczas wykonywania manewru wyprzedzania, na skutek niedostosowania prędkości do warunków ruchu, kierujący stracił panowanie nad pojazdem uderzając najpierw w barierę energochłonną, następnie w drzewo, po czym spadł do parowu. Uszkodzenia pojazdu były na tyle duże, że potrzebna była pomoc strażaków w celu wydostania poszkodowanych na zewnątrz. Oboje mężczyźni trafili pod opiekę medyków, a następnie zostali przetransportowani do pobliskich szpitali.

Policjanci pracowali na miejscu przez kilkadziesiąt minut, ruch odbywał się wahadłowo. Mundurowi podczas prowadzenia czynności zebrali materiał dowodowy. Teraz na jego podstawie śledczy będą ustalać wszystkie okoliczności.  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Groźnie wyglądające zdarzenie drogowe w Białochowie. Kierujący i pasażer zostali przetransportowani do szpitali

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu