Grudziądz po raz kolejny rywalizuje o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Grudziądz po raz kolejny rywalizuje o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. To już trzecia edycja, kiedy nasze miasto promuje aktywny tryb życia. Wszystkich miłośników dwóch kółek zachęcamy do zabawy.
Grudziądz jest jednym z 53 miast, które przystąpiły do ogólnopolskiej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Aby dołączyć do rywalizacji i kręcić kilometry dla naszego miasta, trzeba pobrać darmową aplikację pn. Aktywne Miasta. Należy pamiętać, aby po zainstalowaniu aplikacji wybrać z listy miasto Grudziądz – miasto, dla którego będą liczone przejechane przez nas kilometry. Zabawa potrwa przez cały czerwiec. Zebrane przez miesiąc kilometry zostaną podzielone przez liczbę mieszkańców. Wtedy okaże się, które miasto będzie Rowerową Stolicą Polski.
Dla najlepszych i najwytrwalszych rowerzystów przewidziano atrakcyjne nagrody.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądz po raz kolejny rywalizuje o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu