Jest już popiersie Ś.P. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

W Grudziądzu w przyszłym roku nastąpi uroczyste odsłonięcie popiersia Ś.P. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.

Jest już popiersie, które zostanie umieszczone w sąsiedztwie istniejącego w Grudziądzu przy ul. Wybickiego Pomnika Solidarności, który odsłonięty został właśnie przez Ś.P Prezydenta.
W tym miejscu znajduje się również tablica upamiętniająca Annę Walentynowicz.

Lokalizacja ta została zatwierdzona przez urzędników, a odsłonięcie nastąpi 18 czerwca 2014 roku, w rocznicę urodzin zmarłego tragicznie Prezydenta.

Społeczny Komitet Budowy Popiersia Lecha Kaczyńskiego, w składzie: Zbigniew Zelmański, Jan Krzysztof Ardanowski, Jacek Żurawski, Janusz Kołodziejski, Adam Ronowski, Renata Kucharska, Władysława Czyż, prowadzi obecnie zbiórkę pieniędzy na sfinansowanie tego przedsięwzięcia. Osoby chętne mogą wpłacać pieniądz na:

rachunek Zarządu Regionu Toruńsko-Włocławskiego NSZZ „Solidarność” w Toruniu, ul. Piekary 35/39, nr 51 1020 0000 9902 0257 2931 z dopiskiem do wpłaty na cel: dar na Społeczny komitet budowy popiersia Lecha Kaczyńskiego w Grudziądzu.

Nam udało się jako pierwszym zobaczyć wykonane przez popiersie, którego autorem jest Kuba Matejkowski.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jest już popiersie Ś.P. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu