Kierowca BMW nie zauważył tramwaju na ul. Chełmińskiej. Motorniczy nie zdołał wyhamować i uderzył w jego lewy bok. Całą sytuację zarejestrowały kamery

Do zderzenia osobowego bmw z tramwajem doszło wczoraj na ulicy Chełmińskiej w Grudziądzu. Na szczęście zdarzenie było niegroźne. Sprawca otrzymał mandat karny.
We wtorek 19 stycznia o godzinie 10:45 policjanci zostali powiadomieni o zderzeniu się osobowego bmw z tramwajem na ulicy Chełmińskiej w Grudziądzu. Natychmiast dyżurny w to  miejsce wysłał patrol ruchu drogowego. 
Policjanci po przybyciu na miejsce ustalili, że 42-letni kierujący bmw jadąc ulicą Chełmińską z kierunku ulicy Bydgoskiej w kierunku ulicy Wiejskiej zamierzał skręcić w lewo do obiektów mieszczących się przy drodze. Mężczyzna jadąc zbliżył się do torowiska tramwajowego. 
Niestety nie zauważył, że z tego samego kierunku nadjeżdża tramwaj, który niestety nie zdołał wyhamować przed zbyt blisko jadącym  przy torowisku BMW i uderzył w jego lewy bok. Całą sytuację zarejestrowały kamery, które są zainstalowane w tramwaju.
Mundurowi za sprawcę zdarzenia uznali kierującego BMW. Na 42-latka policjanci nałożyli mandat oraz punkty karne.
Policjanci apelują o zwiększenie uwagi gdy poruszamy się w rejonie torowiska lub przejazdu tramwajowego. Droga hamowania tramwaju jest 5-cio krotnie dłuższa niż pojazdu osobowego.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kierowca BMW nie zauważył tramwaju na ul. Chełmińskiej. Motorniczy nie zdołał wyhamować i uderzył w jego lewy bok. Całą sytuację zarejestrowały kamery

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu