Kierowca BMW nie zauważył tramwaju na ul. Chełmińskiej. Motorniczy nie zdołał wyhamować i uderzył w jego lewy bok. Całą sytuację zarejestrowały kamery

Do zderzenia osobowego bmw z tramwajem doszło wczoraj na ulicy Chełmińskiej w Grudziądzu. Na szczęście zdarzenie było niegroźne. Sprawca otrzymał mandat karny.
We wtorek 19 stycznia o godzinie 10:45 policjanci zostali powiadomieni o zderzeniu się osobowego bmw z tramwajem na ulicy Chełmińskiej w Grudziądzu. Natychmiast dyżurny w to  miejsce wysłał patrol ruchu drogowego. 
Policjanci po przybyciu na miejsce ustalili, że 42-letni kierujący bmw jadąc ulicą Chełmińską z kierunku ulicy Bydgoskiej w kierunku ulicy Wiejskiej zamierzał skręcić w lewo do obiektów mieszczących się przy drodze. Mężczyzna jadąc zbliżył się do torowiska tramwajowego. 
Niestety nie zauważył, że z tego samego kierunku nadjeżdża tramwaj, który niestety nie zdołał wyhamować przed zbyt blisko jadącym  przy torowisku BMW i uderzył w jego lewy bok. Całą sytuację zarejestrowały kamery, które są zainstalowane w tramwaju.
Mundurowi za sprawcę zdarzenia uznali kierującego BMW. Na 42-latka policjanci nałożyli mandat oraz punkty karne.
Policjanci apelują o zwiększenie uwagi gdy poruszamy się w rejonie torowiska lub przejazdu tramwajowego. Droga hamowania tramwaju jest 5-cio krotnie dłuższa niż pojazdu osobowego.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kierowca BMW nie zauważył tramwaju na ul. Chełmińskiej. Motorniczy nie zdołał wyhamować i uderzył w jego lewy bok. Całą sytuację zarejestrowały kamery

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu