Kierowca ciągnika podczas cofania uderzył w przyłącze gazowe w miejscowości Rogóźno Zamek. Uderzenie było na tyle silne, że doszło do uszkodzenia instalacji i wycieku gazu

W miejscowości Rogóźno Zamek podczas odśnieżania drogi, kierujący ciągnikiem podczas cofania uderzył w przyłącze gazowe. Uderzenie było na tyle silne, że doszło do uszkodzenia instalacji i wycieku gazu. Na szczęcie nikomu nic się nie stało.
W środę 6 stycznia tuż po godzinie 14:00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Rogóźno Zamek, kierujący ciągnikiem uderzył w przyłącze gazowe i doszło do wycieku gazu. Natychmiast w to miejsce pojechał patrol policji oraz straż pożarna i pogotowie gazowe.

Zdarzenie wyglądał bardzo poważnie, dlatego ewakuowano mieszkańców z pobliskiej posesji. Służby natychmiast przystąpiły do zabezpieczenia miejsca i usunięcia zagrożenia. Na szczęście szybko udało się zatamować wyciek gazu i mieszkańcy bezpiecznie mogli wrócić do swojej posesji.
69-letni kierujący ciągnikiem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym. Na jego konto wpłynęły również punkty karne.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kierowca ciągnika podczas cofania uderzył w przyłącze gazowe w miejscowości Rogóźno Zamek. Uderzenie było na tyle silne, że doszło do uszkodzenia instalacji i wycieku gazu

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu