Kierująca citroenem potrąciła dwóch pieszych przechodzących przez oznakowane przejście dla pieszych

Grudziądzcy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pieszych. Kierująca citroenem potrąciła dwóch pieszych przechodzących przez oznakowane przejście dla pieszych.
Obie osoby z urazami zostały przetransportowane do szpitala. W dniu wczorajszym tj. 09 czerwca około godziny 14.50 na ulicy Małogroblowej w Grudziądzu doszło do niebezpiecznego zdarzenia w rejonie przejścia dla pieszych. 35 – letnia kierująca pojazdem citroen nie zauważyła dwóch pieszych znajdujących się na przejściu dla pieszych. Doszło do potrącenia.

W wyniku zdarzenia obie osoby doznały urazów rąk i zostały przetransportowane do szpitala gdzie okazało się, że ich obrażenia są na tyle poważne, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Policjanci pracujący na miejscu w związku ze spowodowaniem zdarzenia drogowego zatrzymali kierującej elektronicznie prawo jazdy.

Kierującej za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Kierowco pamiętaj! Nowe przepisy, które weszły w życie w dniu 1 czerwca 2021 roku obligują cię do zachowania szczególnej ostrożności , ustąpienia pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jak i chcącemu przez nie przejść.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kierująca citroenem potrąciła dwóch pieszych przechodzących przez oznakowane przejście dla pieszych

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu