Kierujący renault wpadł w poślizg, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Aby uwolnić z wraku kierującego potrzebna była pomoc strażaków

W czwartek z rana doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w miejscowości Wielkie Lniska gmina Grudziądz. Kierujący renault wpadł w poślizg, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Aby uwolnić z wraku kierującego potrzebna była pomoc strażaków.
W czwartek o godzinie 7:00 w miejscowości Wielkie Lniska gmina Grudziądz doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Policjanci, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że 32-letni kierujący renault clio jadąc z kierunku Małych Lnisk w kierunku Grudziądza, podczas omijania stojącego pojazdu wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze drogi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Siła uderzenia była tak duża, że aby wydostać kierowcę z wraku pojazdu, potrzebna była pomoc straży pożarnej i użycie specjalistycznego sprzętu.
Po wydostaniu kierującego na zewnątrz został on przekazany pod opiekę załodze karetki pogotowia. 32-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

To już kolejne zdarzenie w ciągu ostatnich dni, do którego doszło z powodu niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. Policjanci proszą o zachowanie zdrowego rozsądku i jazdę z prędkościami dostosowanymi do panujących warunków drogowych.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kierujący renault wpadł w poślizg, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Aby uwolnić z wraku kierującego potrzebna była pomoc strażaków

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu