Kierujący renault wpadł w poślizg, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Aby uwolnić z wraku kierującego potrzebna była pomoc strażaków

W czwartek z rana doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w miejscowości Wielkie Lniska gmina Grudziądz. Kierujący renault wpadł w poślizg, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Aby uwolnić z wraku kierującego potrzebna była pomoc strażaków.
W czwartek o godzinie 7:00 w miejscowości Wielkie Lniska gmina Grudziądz doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Policjanci, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że 32-letni kierujący renault clio jadąc z kierunku Małych Lnisk w kierunku Grudziądza, podczas omijania stojącego pojazdu wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze drogi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Siła uderzenia była tak duża, że aby wydostać kierowcę z wraku pojazdu, potrzebna była pomoc straży pożarnej i użycie specjalistycznego sprzętu.
Po wydostaniu kierującego na zewnątrz został on przekazany pod opiekę załodze karetki pogotowia. 32-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

To już kolejne zdarzenie w ciągu ostatnich dni, do którego doszło z powodu niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. Policjanci proszą o zachowanie zdrowego rozsądku i jazdę z prędkościami dostosowanymi do panujących warunków drogowych.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kierujący renault wpadł w poślizg, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Aby uwolnić z wraku kierującego potrzebna była pomoc strażaków

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu