Miał przy sobie brązowy proszek, jak się okazało była to heroina. Jak ustalono mężczyzna jest podejrzany również o kradzież artykułów gospodarstwa domowego

Kryminalni z Grudziądza zatrzymali wczoraj 29-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Jak się później okazało ten sam mężczyzna jest podejrzanym o kradzież artykułów gospodarstwa domowego, a ponadto jest osobą poszukiwaną.
W środę 13 stycznia kryminalni na jednej z grudziądzkich ulic zatrzymali 29-latka, który posiadał przy sobie 5 zawiniątek z zawartością brązowego proszku. Policjanci wykonali wstępne badanie ujawnionego proszku. Tester wskazał, że badana substancja to heroina. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
W toku prowadzonych czynności okazało się również, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną oraz podejrzaną o kradzież artykułów gospodarstwa domowego w jednym z grudziądzkich marketów do której doszło pod koniec grudnia 2020 roku.
W czwartek 14 stycznia podejrzanemu śledczy przedstawili zarzuty. Odpowie za kradzieże oraz posiadanie środków narkotycznych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Miał przy sobie brązowy proszek, jak się okazało była to heroina. Jak ustalono mężczyzna jest podejrzany również o kradzież artykułów gospodarstwa domowego

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu