Mieszkańcy Grudziądza złożyli 97 projektów zadań w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2022. Komisja ds. oceny merytorycznej dokonała ich weryfikacji

Mieszkańcy Grudziądza złożyli 97 projektów zadań w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2022. Komisja ds. oceny merytorycznej dokonała ich weryfikacji.
Wyniki prac komisji przedstawiam Państwu w załącznikach.
Od dziś, 17 maja, wnioskodawcom przysługuje 5 dni na odwołanie od oceny negatywnej. Odwołanie należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres: obywatelski@um.grudziadz.pl.

Głosy będzie można oddawać w formie elektronicznej – od 7 czerwca do 4 lipca.
Przypomnijmy, że na realizację budżetu przewidziano w tym roku 3 miliony 330 tysięcy złotych, z czego wydzielono 600 tysięcy na projekty ogólnomiejskie oraz 60 tysięcy na projekty „miękkie”. Maksymalnie jeden projekt miejski może kosztować 250 tysięcy złotych, okręgowy 120 tysięcy złotych, a „miękki” 20 tys.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Mieszkańcy Grudziądza złożyli 97 projektów zadań w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2022. Komisja ds. oceny merytorycznej dokonała ich weryfikacji

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu