MORiW wraz z organizatorem Międzynarodowych Biegów im. B. Malinowskiego zapraszają na 8. Edycję Biegu dla WOŚP

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku wraz z organizatorem Międzynarodowych Biegów im. B. Malinowskiego zapraszają na 8. Edycję Biegu dla WOŚP. 
W tym roku zapraszamy do wirtualnego biegania. Pokonujemy 5 km trasę w wybranym przez siebie miejscu i terminie pomiędzy 15 do 31 stycznia. Zrzut z aplikacji dokumentujący bieg należy przysłać na adres biuro@polmaratongrudziadz.pl do 7 lutego. Wpisowe w wysokości 30 zł w całości zostanie przeznaczone na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Liczba miejsc jest ograniczona do 300 osób. Zapisy na stronie:
https://wbtiming.pl/WOSP2021
Dla wszystkich uczestników, dzięki Sztabowi Miejskiemu WOŚP, mamy piękne pamiątkowe medale, które odbierać będzie można w Marinie Grudziadz przez cały luty.
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku Izabela Piwowarska oraz dyrektor Międzynarodowych Biegów im. B. Malinowskiego zwracają się do wszystkich biegaczy:
– Epidemia koronawirusa zabrała nam przez ten rok bardzo wiele. Nie pozwólmy, by odebrała nam też coś bardzo cennego – dar dawania. Przez 7 poprzednich lat grudziądzcy biegacze zebrali na styczniowych biegach ponad 176 tys złotych. O tym jak służba zdrowia potrzebuje naszego wsparcia przekonaliśmy się w minionym roku. A jeszcze bardziej o tym, jak bardzo, w tych ciężkich czasach, potrzebujemy solidarności. Zapraszamy do udziału w wirtualnym biegu z nadzieją, że dołożymy swoja cegiełkę do zbiórki WOŚP i że za rok spotkamy się ponownie na ścieżkach Lasu Rudnickiego.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

MORiW wraz z organizatorem Międzynarodowych Biegów im. B. Malinowskiego zapraszają na 8. Edycję Biegu dla WOŚP

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu