Może się zdarzyć, że autobus MZK nie przyjedzie, kurs zostanie odwołany. Powodem jest brak pracowników, którzy przebywają w kwarantannie

Przekazujemy komunikat Miejskiego Zakładu Komunikacji w Grudziądzu dotyczący niewykonywania części kursów:
„Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w związku z koniecznością przebywania części naszych pracowników – w tym kierowców – na kwarantannach, mogą wystąpić chwilowe zakłócenia na liniach autobusowych, polegające na niewykonywaniu części kursów. Podejmujemy wszelkie działania, aby zapewnić naszym pasażerom przewozy zgodnie z rozkładem. Jednak wyjątkowa sytuacja, związana z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, niestety nie zawsze umożliwia nam wykonanie wszystkich kursów, ze względu na absencję pracowników.
Wszelkie informacje staramy się przekazywać na bieżąco za pomocą aplikacji KiedyPrzyjedzie.pl. Aplikacja jest dostępna dla telefonów i urządzeń mobilnych działających w oparciu o platformy Android, iOS i Windows Phone. Pobranie jej jest bezpłatne.
Ze wszelkie możliwe i niezależne od nas niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy. Mamy nadzieję, że rozpoczynająca się akcja szczepień pozwoli na szybki powrót do realizacji wszystkich kursów. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że nasze wszystkie pojazdy, zarówno autobusy, jak i tramwaje, są systematycznie dezynfekowane”.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Może się zdarzyć, że autobus MZK nie przyjedzie, kurs zostanie odwołany. Powodem jest brak pracowników, którzy przebywają w kwarantannie

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu