Nagrody na najlepszych funkcjonariuszy

Najlepsi strażacy, policjanci oraz strażnicy miejscy odebrali dzisiaj z rąk prezydenta Grudziądza nagrody za rok 2020. Wyróżniono między innymi Dzielnicowego i Patrolowego Roku.
– Mam zaszczyt gościć tych najlepszych z najlepszych, ale jest to też doskonała okazja, by podziękować wszystkim służbom za to, co robią na rzecz mieszkańców. To zaangażowanie jest widoczne każdego dnia. Państwa służba to nie praca – to misja – i za to bardzo dziękuję. Oczywiście przede wszystkim wyróżnieni, ale też i inni funkcjonariusze zasługują na słowa uznania i wielki szacunek – mówił prezydent Grudziądza Maciej Glamowski.

11 czerwca prezydent Grudziądza Maciej Glamowski wręczył nominacje wyróżnionym funkcjonariuszom grudziądzkich placówek. W Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu wybrano trzech policjantów. Dzielnicowym Roku 2020 został st. asp. Szymon Nowicki, a Policjantem Patrolowym Roku sierż. Łukasz Chmielewski. Natomiast tytuł Policjanta Wydziału Ruchu Drogowego otrzymała st. sierż. Alicja Jędrak.
W ramach eliminacji na Patrolowego Roku 2020 w Straży Miejskiej wyłoniono st. strażnika Macieja Lewandowskiego za m.in. odpowiedzialne i efektywne wykonywanie powierzonych obowiązków i za samodzielność, inicjatywność i kreatywność w wykonywaniu nałożonych obowiązków.
Wśród grudziądzkich strażaków wyróżniono mł. kpt. Macieja Zduna oraz st. ogn. Marcina Kaczerzewskiego, którzy otrzymali tytuły Strażaka Roku 2020. Funkcjonariusze są zawsze w pełnej dyspozycji, także poza godzinami służby. Wyróżniają się doświadczeniem, profesjonalizmem i dużym poświęceniem.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Nagrody na najlepszych funkcjonariuszy

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu