Parkrun wraca na trasę

Parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi, które zrzeszają wszystkich pasjonatów biegania i nordic walking na świecie. Dzięki znoszeniu obostrzeń możliwe jest wznowienie tych spotkań w Grudziądzu. Pierwsze odbędzie się 12 czerwca.W sobotę biegacze i spacerowicze mogą powrócić na trasę Parkrun Grudziądz. 12 czerwca o godzinie 9.00 fani biegania spotkają się w Lesie Komunalnym. 5 kilometrową trasę można również pokonać spacerem lub marszem z kijkami.

Udział w parkrun jest całkowicie bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie. Uzyskany kod uczestnika należy wydrukować i przynieść ze sobą na parkrun w dowolnej lokalizacji na świecie i wykorzystywać go wielokrotnie. Jednorazowa rejestracja dostępna jest tutaj.
Trasę można również przebiec z czworonogiem z Centrum Opieki nad Zwierzętami. Wystarczy w tygodniu odwiedzić schronisko, wybrać kompana na parkrun, a 12 czerwca odebrać psa o godzinie 8.00 i po biegu odwieźć go do Centrum.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Parkrun wraca na trasę

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu