Pchli targ na targowisku przy ul. Paderewskiego

Chcesz pozbyć się nieużywanej elektroniki? A może stary rower zajmuje ci miejsce w piwnicy? Z pomocą wychodzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami, które raz w miesiącu organizować będzie wyprzedaż garażową.
W każdą drugą niedzielę wakacji mieszkańcy Grudziądza będą mogli wziąć udział w tzw. wyprzedaży garażowej. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o. o. bezpłatnie udostępni miejsca sprzedażowe na targowisku przy ulicy Paderewskiego.

Nie trzeba się wcześniej zgłaszać czy rezerwować stoiska – wystarczy przyjechać na targowisko i zająć wolne miejsce. Najbliższy Pchli Targ odbędzie się 13 czerwca. Następne kolejno 11 lipca i 8 sierpnia. Spakujcie niepotrzebne przedmioty i dajcie im drugie życie.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Pchli targ na targowisku przy ul. Paderewskiego

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu