Pchli targ na targowisku przy ul. Paderewskiego

Chcesz pozbyć się nieużywanej elektroniki? A może stary rower zajmuje ci miejsce w piwnicy? Z pomocą wychodzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami, które raz w miesiącu organizować będzie wyprzedaż garażową.
W każdą drugą niedzielę wakacji mieszkańcy Grudziądza będą mogli wziąć udział w tzw. wyprzedaży garażowej. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o. o. bezpłatnie udostępni miejsca sprzedażowe na targowisku przy ulicy Paderewskiego.

Nie trzeba się wcześniej zgłaszać czy rezerwować stoiska – wystarczy przyjechać na targowisko i zająć wolne miejsce. Najbliższy Pchli Targ odbędzie się 13 czerwca. Następne kolejno 11 lipca i 8 sierpnia. Spakujcie niepotrzebne przedmioty i dajcie im drugie życie.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Pchli targ na targowisku przy ul. Paderewskiego

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu