Pierwszą osobą zaszczepioną w grudziądzkim Szpitalu była Naczelna Pielęgniarka Pani Małgorzata Kufel, kolejną osobą był Dyrektor ds. Lecznictwa prof. dr hab.n.med. Aleksander Goch

27 grudnia do Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu dostarczona została pierwsza partia szczepionek przeciw Covid-19 w ilości 225 dawek.

Grudziądzka lecznica jako pierwsza placówka medyczna w województwie kujawsko-pomorskim rozpoczęła 27 grudnia szczepienia swojego personelu medycznego. Pierwszą osobą zaszczepioną w naszym Szpitalu była Naczelna Pielęgniarka Pani Małgorzata Kufel, kolejną osobą był Dyrektor ds. Lecznictwa prof. dr hab.n.med. Aleksander Goch.

Wśród zaszczepionego personelu znalazł się również Koordynator ds. szczepień w naszym Szpitalu dr hab. n.med. Maciej Bieliński. Łącznie w dniu dzisiejszym zaszczepiliśmy 45 osób spośród personelu medycznego naszej Lecznicy.

– „Musimy przyznać, że dzisiejszy dzień dla wielu z nas był bardzo wzruszający. Mamy ogromną nadzieję, że szczepienia przeciw Covid-19 pozwolą nam uporać się z szalejącą od wielu miesięcy pandemią i wkrótce będziemy mogli wszyscy wrócić do normalności, za którą tak bardzo tęsknimy” – 
Pierwsze zczepienie odbyło się w obecności mediów, w ten sposób nasi medycy chcieli zaapelować do społeczeństwa, że mimo wielu obaw i niechęci do szczepień przeciwko Covid-19 , warto rozważyć możliwość zaszczepienia się przeciwko tej chorobie. Jak sami podkreślali wierzą, że dzięki tej szczepionce w ciągu najbliższych miesięcy uporamy się z szalejącą na całym Świecie pandemią Covid-19. 

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Pierwszą osobą zaszczepioną w grudziądzkim Szpitalu była Naczelna Pielęgniarka Pani Małgorzata Kufel, kolejną osobą był Dyrektor ds. Lecznictwa prof. dr hab.n.med. Aleksander Goch

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu