Pierwszą osobą zaszczepioną w grudziądzkim Szpitalu była Naczelna Pielęgniarka Pani Małgorzata Kufel, kolejną osobą był Dyrektor ds. Lecznictwa prof. dr hab.n.med. Aleksander Goch

27 grudnia do Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu dostarczona została pierwsza partia szczepionek przeciw Covid-19 w ilości 225 dawek.

Grudziądzka lecznica jako pierwsza placówka medyczna w województwie kujawsko-pomorskim rozpoczęła 27 grudnia szczepienia swojego personelu medycznego. Pierwszą osobą zaszczepioną w naszym Szpitalu była Naczelna Pielęgniarka Pani Małgorzata Kufel, kolejną osobą był Dyrektor ds. Lecznictwa prof. dr hab.n.med. Aleksander Goch.

Wśród zaszczepionego personelu znalazł się również Koordynator ds. szczepień w naszym Szpitalu dr hab. n.med. Maciej Bieliński. Łącznie w dniu dzisiejszym zaszczepiliśmy 45 osób spośród personelu medycznego naszej Lecznicy.

– „Musimy przyznać, że dzisiejszy dzień dla wielu z nas był bardzo wzruszający. Mamy ogromną nadzieję, że szczepienia przeciw Covid-19 pozwolą nam uporać się z szalejącą od wielu miesięcy pandemią i wkrótce będziemy mogli wszyscy wrócić do normalności, za którą tak bardzo tęsknimy” – 
Pierwsze zczepienie odbyło się w obecności mediów, w ten sposób nasi medycy chcieli zaapelować do społeczeństwa, że mimo wielu obaw i niechęci do szczepień przeciwko Covid-19 , warto rozważyć możliwość zaszczepienia się przeciwko tej chorobie. Jak sami podkreślali wierzą, że dzięki tej szczepionce w ciągu najbliższych miesięcy uporamy się z szalejącą na całym Świecie pandemią Covid-19. 

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Pierwszą osobą zaszczepioną w grudziądzkim Szpitalu była Naczelna Pielęgniarka Pani Małgorzata Kufel, kolejną osobą był Dyrektor ds. Lecznictwa prof. dr hab.n.med. Aleksander Goch

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu