Podpisano umowy na odbiór odpadów komunalnych. Od 1 stycznia odpady nadal odbierać będą Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o., PUM Sp. z o.o. oraz ALBA S.A.

Od 1 stycznia odpady nadal odbierać będą Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Usług Miejskich PUM Sp. z o.o. oraz Wrocławskie Przedsiębiorstwo i Oczyszczalnia ALBA S.A.
Na przełomie grudnia i stycznia podpisano umowy na wykonanie usług odbierania odpadów komunalnych. Opróżnianie pojemników z odpadów komunalnych i transportu ich do miejsc zagospodarowania odbywać się będzie od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych przez mieszkańców Grudziądza. Umowy podpisano na rok – od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 roku.

Usługi świadczone przez firmy na danych sektorach będą kontynuowane. Wrocławskie Przedsiębiorstwo i Oczyszczalna ALBA S.A., reprezentowane przez Prezesa Zarządu Witolda Seńczuka oraz Prokurenta Seweryna Joachima, będzie obsługiwać sektor I i V gminy-miasto Grudziądz. Ceny jednostkowe brutto za tonę to kolejno 317,00 i 369,00 złotych.

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich PUM Sp. z o.o., w imieniu którego występuje Prezes Zarządu Bogna Szałkowska, nadal będzie zajmować się wywozem odpadów komunalnych z sektorów III oraz IV. Koszt wywozu 1 tony wynosi 359,49 oraz 386,45 złotych.

Natomiast Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o. odbierać będzie odpady z terenu sektora II wraz z Rodzinnymi Ogródkami Działkowymi i placówkami oświatowymi. Cena jednostkowa brutto za 1 tonę (Mg) wynosi 301,00 złotych. Spółkę reprezentowali Prezes Zarządu Tomasz Pasikowski oraz Wiceprezes Zarządu Joanna John-Błażyńska.

Aktualny harmonogram wywozu odpadów znajduje się na stronie
http://odpady.grudziadz.pl/contents/content/79/139 oraz w aplikacji mobilnej Eco Harmonogram.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Podpisano umowy na odbiór odpadów komunalnych. Od 1 stycznia odpady nadal odbierać będą Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o., PUM Sp. z o.o. oraz ALBA S.A.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu