Policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Grudziądza, podejrzewanego o czynną napaść na policjanta


W niedzielę (23.05.2021 r.) policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Grudziądza, podejrzewanego o czynną napaść na policjanta. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat za kratkami.
Od ponad tygodnia policjanci poszukiwali 35-letniego mieszkańca Grudziądza, który był podejrzany o dokonanie czynnej napaści na funkcjonariusza, do której doszło ponad tydzień temu na terenie Grudziądza.

Podczas próby zatrzymania mężczyzn będących w samochodzie, którym mogły poruszać się osoby uczestniczące w zuchwałej kradzieży kasetki pieniędzy ze sklepu, kierowca wytypowanego auta, pomimo poleceń wydawanych przez policjanta ruszył, potrącając funkcjonariusza. Policjant oddał kilka strzałów. Pomimo tego kierowca nie reagując na polecenia odjechał. Auto, którym poruszali się uciekający znaleziono tego samego dnia na obrzeżach miasta. Dwie osoby w związku z tą sprawą są już aresztowane. Kierujący, który potrącił policjanta przez cały ten czas ukrywał się.
Do zatrzymania doszło w niedzielę (23.05.2021 r.) we wczesnych godzinach rannych na terenie Grudziądza. Wspólna akcja kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i Grudziądza doprowadziła do zatrzymania 35-latka. W związku z obrażeniami, które posiadał zatrzymany najpierw przewieziony został do szpitala, skąd po konsultacji lekarskiej, trafił do policyjnej celi.
Dzisiaj (24.05) został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty czynnej napaści na funkcjonariusza policji oraz zarzuty m.in. udziału w zuchwałej kradzieży. Mężczyźnie grozi teraz kara do10 lat pobawienia wolności. Prokurator wobec 35-latka skierował do sądu wniosek o aresztowanie.  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Grudziądza, podejrzewanego o czynną napaść na policjanta

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu