Poszukiwane biegające osoby chcące zostać bohaterami jednego z miesięcy w kalendarzu biegowym na 2022 rok wydawanego przez GKS Olimpia Grudziądz

Rozpoczęliśmy już prace nad tegoroczną, 40. edycją Międzynarodowych Biegów im. Bronisława Malinowskiego. Wydarzenie planowo odbędzie się 25 września 2021 roku na Stadionie Centralnym. W planie będzie wiele atrakcji dla całych rodzin. 
Jednocześnie pracujemy również  nad kalendarzem na przyszły rok. Kalendarz to kolejna sportowa odsłona stworzona przez stowarzyszenie GKS Olimpia Grudziądz. Szukamy osób chcących zostać bohaterami jednego z miesięcy w kalendarzu biegowym na 2022 rok. 
Kalendarz będzie prezentował osoby aktywne na tle grudziądzkich zabytków oraz charakterystycznych miejsc Grudziądza. 
Kogo szukamy:
– biegającej i aktywnej pary (wiek dowolny)
– dzieci i młodzież do 18. roku życia 
– matki z dzieckiem (kadr biegającej mamy z wózkiem)
– biegających kobiet do 80. roku życia
– biegających mężczyzn do 80. roku życia
Sesje zaplanowane są na kilka najbliższych miesięcy. Wszystkie sesje odbędą się na terenie Grudziądza i okolic. 
Zgłoszenia – zdjęcie oraz krótki opis jaką aktywność uprawia osoba prosimy przesłać na maila: biuro@biegimalinowskiego.pl lub Fanpage Międzynarodowych Biegów im. Bronisława Malinowskiego.  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Poszukiwane biegające osoby chcące zostać bohaterami jednego z miesięcy w kalendarzu biegowym na 2022 rok wydawanego przez GKS Olimpia Grudziądz

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu