Powstał nowy wybieg dla psów zrealizowany w ramach GBO

Czworonogi zyskają nowe miejsce do zabaw dzięki Grudziądzkiemu Budżetowi Obywatelskiego. W ramach VIII edycji powstał „Wybieg dla psów – Psia Dolina na Osadzie
Grud”.

Zrealizowano kolejne zadanie w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2021. Na Osadzie Grud na Strzemięcinie powstał wybieg dla psów. To nowe miejsce, które zapewni czworonogom rozrywkę i ruch, a ich właścicielom relaks i wypoczynek.
Na terenie Psiej Doliny zamontowano tory przeszkód w systemie drewnianym. Przestrzeń została wydzielona, dzięki czemu psy mogą swobodnie biegać bez smyczy. Natomiast towarzystwo innych psów to doskonała zabawa dla naszych czworonogów.
Całkowita wartość zadania wyniosła 46.371,00 złotych, a wnioskodawcą była Dorota Koseda. Usługę wykonał Zakład Usług Ślusarsko Spawalniczych i Transportowych Mirosław Szok z Torunia.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Powstał nowy wybieg dla psów zrealizowany w ramach GBO

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu