Powstanie Inkubator Przedsiębiorczości w Grudziądzu

Grudziądzki Park Przemysłoy rozstrzygnął przetarg na budowę Inkubatora Przedsiębiorczości. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Konsorcjum Lider – Sp. z o.o. sp. k.

Do przetargu pod nazwą „Budowa Inkubatora Przedsiębiorczości budynku biurowo-usługowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, wraz z systemem sterowania budynkiem oraz niezbędnym do tego systemu sprzętem teleinformatycznym wraz z wyposażeniem multimedialnym i stałą zabudową meblową i zagospodarowaniem terenu” przystąpiły cztery podmioty. Dwie oferty nie przeszły oceny formalnej.

Zwycięzcą przetargu zostało Konsorcjum Lider – Sp. z o.o. sp. k., które uzyskało największą liczbę punktów, biorąc pod uwagę obowiązujące w postępowaniu kryteria oceny ofert, a ponadto spełniło wszystkie warunki określone przez zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wartość zamówienia opiewa na kwotę 25 414 303,90 zł.

W najbliższych dniach nastąpi oficjalne podpisanie umowy z wykonawcą.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Powstanie Inkubator Przedsiębiorczości w Grudziądzu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu