Pożegnanie zasłużonych pracowniczek z urzędu miejskiego

Dzisiaj prezydent Grudziądza Maciej Glamowski wręczył kwiaty i listy gratulacyjne przechodzącym na emeryturę pracowniczkom Urzędu Miejskiego.

Z okazji przejścia na emeryturę prezydent złożył życzenia Hannie Pankowskiej, Renacie Rybczyńskiej i Marii Szeligowskiej. Każda z pań przepracowała w Urzędzie Miejskim wiele lat. Wszystkie były wzorem solidności i pracowitości dla innych pracowników. Wieloletnią pracą zyskały sobie podziw i szacunek. Powierzone zadania zawsze wykonywały w sposób staranny i odpowiedzialny, z zachowaniem najwyższych standardów.

Za tak wspaniałe i pełne osiągnięć życie pragnę również gorąco i szczerze podziękować – mówi prezydent Maciej Glamowski – jest dla mnie wielkim zaszczytem móc uhonorować tak zacne osoby, a to, że znalazły Panie dla siebie miejsce w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu na tak wiele lat, jest dla mnie wielkim szczęściem i powodem do dumy.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Pożegnanie zasłużonych pracowniczek z urzędu miejskiego

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu