Przekroczył dozwoloną prędkość trafił do więzienia. Policjanci ustalili, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany do odbycia kary

Policjanci działający w ramach grupy „Speed” zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu brodnickiego, który przekroczył dozwoloną prędkość. Szybko ustalili również, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany do odbycia kary w zakładzie karnym. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.
W środę 6 stycznia grudziądzcy policjanci działający w ramach grupy „Speed” na ul. Warszawskiej mierzyli prędkość poruszających się tam pojazdów. Tuż przed godziną 19:00 zatrzymali do kontroli drogowej 21-letniego mieszkańca powiatu brodnickiego, który kierując peugeotem przekroczył dozwoloną prędkość. 
Policjanci dostrzegli również, że kierujący nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. Ale to był dopiero początek „grzechów” 21-latka. Funkcjonariusze w policyjnych bzach danych szybko ustalili, że kierujący nie powinien poruszać się samochodem, z uwagi na wydany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów. Zakaz ten obowiązywał go aż do 2023 roku. Ponadto posiada wydaną decyzję o cofnięciu mu uprawnień. Mundurowi ustalili również, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary w zakładzie karnym. 21-latek został przewieziony do komendy policji i osadzony w policyjnej celi.
Dzisiaj (7.01.2021) usłyszał zarzuty nie stosowania się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów oraz prowadzenia pojazdu pomimo wydanej decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Jeszcze dziś mężczyzna trafi do zakładu karnego.
Za popełnione wykroczenia kierujący został ukarany mandatami karnymi. Za przestępstwa czeka go sprawa karna. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Przekroczył dozwoloną prędkość trafił do więzienia. Policjanci ustalili, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany do odbycia kary

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu