Punkt Obsługi Mieszkańców w Centrum Handlowym „Alfa” zostaje tymczasowo zamknięty

Urząd Miejski informuje, Punkt Obsługi Mieszkańców w Centrum Handlowym „Alfa” zostaje tymczasowo zamknięty. Powodem jest rosnąca liczba zachorowań na COVID-19 oraz troska o bezpieczeństwo pracowników i mieszkańców.
Punkt Obsługi Mieszkańców w Galerii „Alfa” zostaje zamknięty do odwołania. O decyzjach związanych z otwarciem Punktu będziemy informować na bieżąco.
Osoby chcące zakupić bilety komunikacji miejskiej mogą to zrobić w biletomatach lub w Punkcie Sprzedaży Biletów przy pętli autobusowo-tramwajowej w Tarpnie. Punkt przy ulicy Legionów czynny jest od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00. W razie pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Komunikacji Miejskiej pod numerem telefonu 56 45 10 432.
Natomiast Biuro Obsługi Interesantów przy ulicy Ratuszowej czynne jest bez zmian i przyjmuje mieszkańców: poniedziałek, środa i czwartek 7.30-15.30, wtorek 7.30-17.00, piątek 7.00-13.30.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Punkt Obsługi Mieszkańców w Centrum Handlowym „Alfa” zostaje tymczasowo zamknięty

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu