Rowerzystka skręcając w lewo uderzyła w bok jadącego samochodu ciężarowego. Kobieta została przetransportowana do szpitala

We wtorek grudziądzcy policjanci odnotowali dwa groźnie wyglądające zdarzenia na grudziądzkich ulicach. Na szczęście w jednym ja i w drugim wypadku odbyło się bez ofiar.
Policjanci grudziądzkiej „drogówki” we wtorek tuż po godzinie 11:00 zostali zaalarmowani o wypadku do którego doszło na ulicy Warszawskiej w Grudziądzu. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że 35-letnia kierująca rowerem poruszała się po ścieżce rowerowej w kierunku centrum miasta.
W pewnym momencie nie upewniając się co do możliwości bezpiecznej zmiany kierunku jazdy, skręciła w lewo na przejazd dla rowerzystów i uderzyła w bok jadącego samochodu ciężarowego poruszającego się z tego samego kierunku. Rowerzystka z miejsca została przetransportowana do szpitala. Jak później ustalono doznała lekkich obrażeń ciała.
Do drugiego zdarzenia doszło tuż po godzinie 16:00 na ulicy Solidarności w Grudziądzu. Policjanci, którzy likwidowali jego skutki ustalili, że 21-letnia grudziądzanka poruszająca się osobową toyotą, nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na prawe pobocze drogi, a następnie dachowała.
I w tym przypadku kierująca może mówić o dużym szczęściu ponieważ nie odniosła poważnych obrażeń ciała. Oba te zdarzenia zostały zakończone przez mundurowych w postępowaniu mandatowym. Policjanci proszą o zachowanie na drogach zdrowego rozsądku i jadę z prędkościami dostosowanymi do warunków ruchu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Rowerzystka skręcając w lewo uderzyła w bok jadącego samochodu ciężarowego. Kobieta została przetransportowana do szpitala

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu