Rowerzystka skręcając w lewo uderzyła w bok jadącego samochodu ciężarowego. Kobieta została przetransportowana do szpitala

We wtorek grudziądzcy policjanci odnotowali dwa groźnie wyglądające zdarzenia na grudziądzkich ulicach. Na szczęście w jednym ja i w drugim wypadku odbyło się bez ofiar.
Policjanci grudziądzkiej „drogówki” we wtorek tuż po godzinie 11:00 zostali zaalarmowani o wypadku do którego doszło na ulicy Warszawskiej w Grudziądzu. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że 35-letnia kierująca rowerem poruszała się po ścieżce rowerowej w kierunku centrum miasta.
W pewnym momencie nie upewniając się co do możliwości bezpiecznej zmiany kierunku jazdy, skręciła w lewo na przejazd dla rowerzystów i uderzyła w bok jadącego samochodu ciężarowego poruszającego się z tego samego kierunku. Rowerzystka z miejsca została przetransportowana do szpitala. Jak później ustalono doznała lekkich obrażeń ciała.
Do drugiego zdarzenia doszło tuż po godzinie 16:00 na ulicy Solidarności w Grudziądzu. Policjanci, którzy likwidowali jego skutki ustalili, że 21-letnia grudziądzanka poruszająca się osobową toyotą, nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na prawe pobocze drogi, a następnie dachowała.
I w tym przypadku kierująca może mówić o dużym szczęściu ponieważ nie odniosła poważnych obrażeń ciała. Oba te zdarzenia zostały zakończone przez mundurowych w postępowaniu mandatowym. Policjanci proszą o zachowanie na drogach zdrowego rozsądku i jadę z prędkościami dostosowanymi do warunków ruchu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Rowerzystka skręcając w lewo uderzyła w bok jadącego samochodu ciężarowego. Kobieta została przetransportowana do szpitala

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu