Szkolenie kierowników USC

Grudziądzki Urząd Stanu Cywilnego był organizatorem konferencji szkoleniowej dla kierowników tych jednostek. Spotkanie odbyło się w naszym mieście dzisiaj, 16 czerwca.
W szkoleniu udział wzięło kilkudziesięciu kierowników Urzędów Stanu Cywilnego z województwa, ale nie tylko. Konferencja zorganizowana była przez grudziądzki USC oraz czasopismo „Metryka”, a patronat objęła Fundacja Instytut Narodowy im. Prof. Józefa Litwina.


Szkolenie dotyczyło nowych realiów prawnych i organizacyjnych dla Urzędów Stanu Cywilnego. W uroczystym jego otwarciu udział wziął Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski.- Rola tych urzędów jest nieoceniona – podkreślił Prezydent Glamowski. – Urzędy Stanu Cywilnego pełnią bardzo ważną funkcję, rejestrując wszystkie ważne wydarzenia naszego życia od momentu narodzin. To praca trudna, a ostatni pandemiczny czas sprawił, że stała się jeszcze trudniejsza. Cieszę się, że uczestnicy konferencji odwiedzili nasze piękne miasto.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Szkolenie kierowników USC

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu