Turniej Otwarcia PGNiG Summer Superligi: Warszawa

MKS Delfin Grudziądz zajął 4. miejsce w turnieju otwarcia 5. edycji PGNiG Summer Superligi w Warszawie. Zawodnicy MKS-u zakwalifikowali się do turnieju głównego dzięki eliminacjom, w ulegli zespołowi MKS-u „Mazur” Sołdański Sierpc, a następnie zwyciężyli 2-0 BHT KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki. Rywalizację w grupie rozpoczęli od porażki 1-2 z Autoinwestem SAS Gdańsk, a awans zapewniły im wygrane nad UKS-em GOKiS Kąty Wr. 2-1 oraz Ekosystemem Damy Radę Inowrocław 2-0.

W meczu o 3. miejsce szczypiorniści plażowi z Grudziądza ulegli 1-2 BHT Petrze Płock. Cały turniej wygrali szczypiorniści plażowe GRU JUKO Piotrków Tryb., którzy pokonali w finale 2-0 zespół Ekosystemu Damy Radę Inowrocław. W najbliższy weekend PGNiG Summer Superliga odwiedzi Łomżę

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Turniej Otwarcia PGNiG Summer Superligi: Warszawa

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu