Turniej pucharu pomorza w zawodach karate

Grudziądzcy zawodnicy na TURNIEJU PUCHAR POMORZA 2021 W ŚWIECIU.
Zaplanowane wcześniej na 7-8 maja 2021 zawody sportowe karate shorin-ryu zostały przeprowadzone 7 maja. Zgłosiło chęć udziału 51 zawodników z 6 klubów.

Przeprowadzono 6 konkurencji kata -pokazów technik i 1 konkurencję walki kage kumite. Wśród uczestników dobrze spisali się zawodnicy GRUDZIADZKIEGO KLUBU KARATE SHORIN-RYU. Dofinansowania w szkoleniu zawodników udzielił Urząd Miasta Grudziądz. Zapraszamy chętnych na treningi karate, wszelkie informacje pod tel 609804151.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Turniej pucharu pomorza w zawodach karate

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu