Ukradli ze sklepu na os. Lotnisko komplet garnków wartych ponad 600 złotych, a także komplet sztućców o wartości blisko 600 złotych. Policja odnalazła sprawców

Funkcjonariusze zatrzymali troje mężczyzn, którzy byli podejrzewani o kradzież artykułów gospodarstwa domowego w dwóch marketach na osiedlu Lotnisko w Grudziądzu. 22 i 27-latek usłyszeli zarzuty kradzieży. Grozi im do 5 lat więzienia.

W sobotę (9.01.2021) mundurowi zostali zaalarmowani, że troje mężczyzn w jednym z marketów na osiedlu Lotnisko w Grudziądzu dokonali kradzieży kompletu garnków wartości ponad 600 złotych. Policjanci po zebraniu wiadomości udali się w penetrację za sprawcami.

Posiadając wstępne informacje o wyglądzie i ubiorze sprawców, szybko udało się im ich namierzyć w pobliżu innego marketu. Jak się okazało w markecie przy, którym zatrzymano podejrzewanych mężczyzn, doszło również do kradzieży kompletu sztućców wartości blisko 600 złotych. Mężczyźni zostali zatrzymani w chwili gdy oczekiwali na taksówkę, która miała ich zabrać z miejsca przestępstwa.

Zatrzymani mężczyźni, to dobrze znani grudziądzkim mundurowym 27 i dwóch 22-latków, mieszkańcy powiatu grudziądzkiego. Wszyscy trzej trafili do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (11.01.2021) wszyscy trzej zostali przesłuchani przez grudziądzkich śledczych. Jeden z 22-latków usłyszał zarzuty kradzieży artykułów gospodarstwa domowego. W toku prowadzonych czynności okazało się, że 27-latek jest podejrzany o dokonanie kradzieży w jednym z marketów na terenie Grudziądza, do której doszło na początku roku. Tam również doszło do kradzieży artykułów gospodarstwa domowego. Również usłyszał zarzuty kradzieży. Drugiego 22-latka przesłuchano w charakterze świadka. Po przesłuchaniu został zwolniony.

Za popełnienie tego rodzaju przestępstwa, 22 i 27-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ukradli ze sklepu na os. Lotnisko komplet garnków wartych ponad 600 złotych, a także komplet sztućców o wartości blisko 600 złotych. Policja odnalazła sprawców

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu