W aucie na parkingu zauważył kluczyki, ponieważ drzwi nie były zamknięte, więc postanowił się nim przejechać. W trakcie jazdy najechał na inne auto. Miał 2 promile, był po amfetaminie

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który spowodował kolizję drogową po spożyciu alkoholu i narkotyków. Jak się okazało nie posiadał również prawa jazdy, a w posiadanie pojazdu którym jechał wszedł nielegalnie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat za kratkami.
W sobotę 23 stycznia policjanci zostali zaalarmowani, że na parkingu jednego z marketów kierujący fiatem ducato spowodował kolizję drogową. Policjanci po przybyciu na miejsce zastali kierującego fiatem oraz uszkodzony drugi pojazd. W toku prowadzonych czynności ustalili, że sprawca kolizji 26-latek zauważył, że w zaparkowanym fiacie na siedzeniu leżą kluczyki.

Drzwi od pojazdu nie były zamknięte na kluczyk, więc postanowił się tym pojazdem przejechać. Niestety jego jazda była bardzo krótka, gdyż na tym samym parkingu najechał na inny zaparkowany pojazd. Policjanci przebadali 26-latka na zawartość alkoholu.
Policyjne urządzenie wskazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto tester na narkotyki wskazał, że mężczyzna jest po zażyciu amfetaminy. W policyjnych systemach mundurowi ustalili również, że sprawca kolizji nie posiada prawa jazdy.
Mężczyznę przewieziono do policyjnej jednostki, a następnie zamknięto w policyjnym areszcie. W niedzielę 25 stycznia śledczy podejrzanemu przedstawili zarzuty krótkotrwałego użycia pojazdu oraz kierowania w stanie nietrzeźwości oraz środka działającego podobnie do alkoholu. Odpowie również za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Za popełniane przestępstwa 26-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W aucie na parkingu zauważył kluczyki, ponieważ drzwi nie były zamknięte, więc postanowił się nim przejechać. W trakcie jazdy najechał na inne auto. Miał 2 promile, był po amfetaminie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu