Wakacje w Bibliotece

Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego i jej filie od poniedziałku 28 czerwca do 31 sierpnia br. wprowadzają wakacyjne godziny otwarcia dla czytelników. Na okres letniego wypoczynku Biblioteka przygotowała też różne atrakcje dla najmłodszych.

Biblioteka Miejska organizuje zajęcia wakacyjne dla dzieci. Będą to kreatywne i twórcze spotkania, na których odbywać będą się między innymi zajęcia literacko-plastyczne, głośne czytanie książek, potyczki gier planszowych, rozwiązywanie łamigłówek i rebusów.

W okresie wakacyjnym zaplanowano również w ramach tegorocznego Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego spotkanie z autorem Dariuszem Rekoszem, które połączone zostanie z warsztatami detektywistycznymi. Spotkanie zaplanowano na 22 lipca na godz. 11:00 w Ogrodzie Biblioteki przy ul. Legionów 28.

Na wszystkie wakacyjne wydarzenia organizowane przez Bibliotekę liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegóły dotyczące harmonogramu zajęć w poszczególnych placówkach i numery telefonów potrzebnych do rejestracji znajdują się na stronie oraz profilu Facebook Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu, a także w załączniku.

Wakacyjne godziny otwarcia: poniedziałki, wtorki, środy i piątki: 9.00 – 17.00, czwartki: 9.00 – 14.00.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wakacje w Bibliotece

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu