Walentynkowy tramwaj i czerwone świetlne serce dla zakochanych w Walentynki na Rynku Głównym w Grudziądzu

Tegoroczne Walentynki wykluczają romantyczną kolację na mieście, wieczór w kinie czy wspólne warsztaty kulinarne. Panująca pandemia ogranicza świętowanie tego dnia poza domem.
Jednak na wszystkich spacerowiczów czekać będzie czerwone, świetlne serce. Iluminacja, którą mieszkańcy znają spod pomnika ułana z dziewczyną, tym razem pojawi się na Rynku Głównym.

Od piątkowego popołudnia do niedzieli będzie służyć jako tło do romantycznych zdjęć.
Dodatkowo Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o. o. uruchomi walentynkowy tramwaj. Specjalna linia kursować będzie przez weekend, począwszy od godzin porannych w sobotę. Na zakochanych czekać będzie tramwaj nr 2.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Walentynkowy tramwaj i czerwone świetlne serce dla zakochanych w Walentynki na Rynku Głównym w Grudziądzu

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu