Walentynkowy tramwaj i czerwone świetlne serce dla zakochanych w Walentynki na Rynku Głównym w Grudziądzu

Tegoroczne Walentynki wykluczają romantyczną kolację na mieście, wieczór w kinie czy wspólne warsztaty kulinarne. Panująca pandemia ogranicza świętowanie tego dnia poza domem.
Jednak na wszystkich spacerowiczów czekać będzie czerwone, świetlne serce. Iluminacja, którą mieszkańcy znają spod pomnika ułana z dziewczyną, tym razem pojawi się na Rynku Głównym.

Od piątkowego popołudnia do niedzieli będzie służyć jako tło do romantycznych zdjęć.
Dodatkowo Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o. o. uruchomi walentynkowy tramwaj. Specjalna linia kursować będzie przez weekend, począwszy od godzin porannych w sobotę. Na zakochanych czekać będzie tramwaj nr 2.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Walentynkowy tramwaj i czerwone świetlne serce dla zakochanych w Walentynki na Rynku Głównym w Grudziądzu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu