Wiesz, jak upiększyć nasze miasto, masz inny pomysł? Dzwoń 644-00-64! W Urzędzie Miejskim w Grudziądzu utworzono specjalną infolinię

Wiesz, jak upiększyć nasze miasto? Chcesz podzielić się swoim pomysłem I pozyskać wsparcie? A może zauważyłeś coś niepokojącego, co wymaga interwencji. Zgłoś się do nas! 644 00 64 – zadzwoń z pomysłem lub problemem 
W Urzędzie Miejskim w Grudziądzu funkcjonuje specjalna infolinia. Służy ona do zgłaszania spraw i inicjatyw. Służy mieszkańcom. Infolinia umożliwia również komunikację Prezydenta Grudziądza oraz służb z mieszkańcami. 
Po wybraniu numeru telefonu +48 56 644 00 64 i odsłuchaniu komunikatu, mieszkaniec ma możliwość nagrać się i opisać sprawę, którą chce zgłosić. Jednak nagranie nie może przekroczyć trzech minut. Po upływie tego czasu połączenie się zakończy.
Aby uzyskać informację zwrotną można pozostawić do siebie kontakt. Co ważne, nagranie się na infolinię stanowić będzie podstawę do interwencji lub do zgłoszenia danego pomysłu w konkretnej jednostce Urzędu Miejskiego. Nie jest ono jednak równoznaczne z załatwieniem sprawy. Koszt rozmowy jest zgodny z taryfą operatora. 
Infolinia powstała w ramach współpracy Urzędu Miejskiego w Grudziądzu z partnerem technologicznym firmą DIR. Projekt „Telekomunikacja dla Grudziądza – FENIX 4 Community” składa się z trzech części. Do tej pory wdrożono dwa etapy, które wpisują się w koncepcję inteligentnego miasta:
– komunikację człowieka z człowiekiem (H2H) – centrala telefoniczna VoIP, – komunikację człowieka z maszyną (H2M) – bot głosowy K2 (infolinia dla mieszkańców).
Ostatni element dotyczy komunikacji maszyny z maszyną (M2M)– Internet Rzeczy (IoT). Dostęp do Internetu Rzeczy będzie całkowicie bezpłatny dla wszystkich mieszkańców oraz podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą w Grudziądzu, z wyjątkiem komercyjnych operatorów teleinformatycznych. O etapie tym będziemy jeszcze informować.   

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wiesz, jak upiększyć nasze miasto, masz inny pomysł? Dzwoń 644-00-64! W Urzędzie Miejskim w Grudziądzu utworzono specjalną infolinię

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu