Wraz z początkiem nowego roku ma wejść w życie zakaz użytkowania źródeł ogrzewania na paliwo stałe

Wraz z początkiem nowego roku ma wejść w życie zakaz użytkowania źródeł ogrzewania na paliwo stałe. Zarząd województwa kujawsko-pomorskiego jest w trakcie opracowywania zmian w tzw. uchwale antysmogowej.
Zmiana obecnie obowiązującej uchwały ma nastąpić 1 stycznia 2022 roku, ale do 11 czerwca tego roku swoje uwagi mogą zgłaszać mieszkańcy.
Zakaz użytkowania źródeł ogrzewania na paliwo stałe ma dotyczyć sytuacji, w których możliwie jest podłączenie do miejskich sieci ciepłowniczych, gazu, itp.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wraz z początkiem nowego roku ma wejść w życie zakaz użytkowania źródeł ogrzewania na paliwo stałe

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu