Wybił szyby w oknie i wszedł do wnętrza ich domu, gdzie niespodziewanie zastał domowników uciekł. Nic nie dała ucieczka, policjanci po kilkunastu minutach znaleźli włamywacza

W czwartek 7 stycznia o godzinie 13:30 policjanci zostali zaalarmowani przez właścicieli jednej z posesji na terenie gminy Grudziądz, gdzie nieznany im mężczyzna wybił szyby w oknach, a następnie wszedł do wnętrza ich domu. Jednak na widok domowników uciekł. 
Policjanci natychmiast po otrzymaniu rysopisu przystąpili to poszukiwań włamywacza. Już po kilkunastu minutach wpadł w ich ręce. Sprawcą okazał się dobrze zanany grudziądzkim mundurowym ze wcześniejszych kradzieży 22-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że jest osobą poszukiwaną. 
Mężczyznę przewieziono do komendy policji, gdzie następnie został zamknięty w policyjnym areszcie.
W piątek 8 stycznia śledczy przedstawili mu zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. W czasie przesłuchania mężczyzna złożył wyjaśnienia do sprawy. Za tego rodzaju przestępstwo grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wybił szyby w oknie i wszedł do wnętrza ich domu, gdzie niespodziewanie zastał domowników uciekł. Nic nie dała ucieczka, policjanci po kilkunastu minutach znaleźli włamywacza

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu