Wycieczka autokarowa szlakiem Bronisława Malinowskiego

Klub Patyczaki zaprasza na wycieczkę autokarową „Szlakiem Bronka Malinowskiego” z okazji ustanowienia roku 2021 rokiem pamięci tego sportowca. Wyjazd odbędzie się w sobotę, 5 czerwca.
Koło PTTK nr 88 w Grudziądzu Klub NW „Patyczaki” organizuje wycieczkę autokarową, która odbędzie się 5 czerwca. Wyjazd poświęcony będzie Bronisławowi Malinowskiemu oraz najstarszemu w Polsce arboretum „Wiry” i ogrodom pokazowym „Frank Raj”. 
W wycieczce udział mogą wziąć zarówno członkowie klubu, jak i niezrzeszeni uczestnicy. Zapisy trwają do 1 czerwca do godziny 16.00. Koszt to 45 lub 50 złotych. Wpłat można dokonywać w Biurze Podróży „Skorpion A”, ul. Szewska 10 lub u członków Klubu – Edyty Ogonowskiej i Kazimierza Dana.

Wyjazd o godzinie 8.00 z parkingu przy Szkole Podstawowej nr 21 od ulicy Kustronia. Powrót do Grudziądza około godziny 18.00.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wycieczka autokarowa szlakiem Bronisława Malinowskiego

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu