Zakończyła się budowa boiska przy Szkole Podstawowej nr 17. Przestrzeń przy boisku zyskała nową zieleń, wysiano trawę i posadzono dziesięć nowych drzew

Zakończyła się budowa boiska przy Szkole Podstawowej nr 17. Dzięki tej inwestycji dzieci i młodzież z placówki będą mogły korzystać z zajęć wychowania fizycznego na świeżym powietrzu.
W ramach inwestycji powstało boisko wielofunkcyjne o wymiarach 20×42 m, skocznia do skoku w dal oraz trzytorowa bieżnia lekkoatletyczna na świeżym powietrzu. Boisko zostało wyposażone w bramki, słupki, kosze oraz piłkochwyty. Obiekt posiada instalację odwadniającą, która zapobiegnie gromadzeniu się wody. Miejsce zostało odpowiednio doświetlone, by zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom.

Ponadto teren szkoły został ogrodzony. Od dzisiaj ścieżka między budynkami od ul. Marcinkowskiego aż do Al. 23 Stycznia stanie się niedostępna. Z przejścia przez teren II Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej nr 17 będą mogli korzystać jedynie nauczyciele, uczniowie i rodzice odprowadzający dzieci do szkoły. Przestrzeń przy boisku zyskała nową zieleń – wysiano trawę i posadzono dziesięć nowych drzew.
Inwestycja została zrealizowana ze środków własnych gminy-miasta Grudziądz oraz z Funduszu Inwestycji Lokalnych. Łączna wartość wszystkich prac wykonanych przy szkole wynosi około 580 tys. zł.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zakończyła się budowa boiska przy Szkole Podstawowej nr 17. Przestrzeń przy boisku zyskała nową zieleń, wysiano trawę i posadzono dziesięć nowych drzew

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu